Festo DGPL-32-600-PPVA-KFB 161793 Pneumaattinen lineaari liukuyksikkö ohjurilla
- Valmistaja:
Festo - Malli:
Festo DGPL-32-600-PPVA-KFB 161793 - Mitat:
850 x 80 x 78 mm - Paino:
6960 g - Saatavuus: 11kpl
- Kunto: Käytetty
| Pneumatiikka | |
| Ilmaliitäntä | G1/8 |
| Iskunvaimennus | Säädettävä päätyasennon pehmennys |
| Iskupituus | 600mm |
| Johdetyyppi | Kuulalaakeroitu kierrättävä ohjain |
| Käyttölämpötila | -10...60C |
| Magneettimäntä | Kyllä |
| Männä nopeus | 3000mm/s |
| Max työpaine | 0,8MPa (8bar) |
| Min työpaine | 0,2MPa (2bar) |
| Suodatusaste | min 40µm |
| Sylinterin halkaisija | 32mm |
| Toiminta | Kaksitoiminen |
| Väliaine | Paineilma, Voideltu tai voitelematon (kuiva) |
Tuotteen avainsanat:
lineaarinen siirto yksikkö,
G1/8,
32mm,
600mm,