Kategoriat

Cisco Catalyst C2950G-48-EI hallittava verkkokytkin

Cisco Catalyst C2950G-48-EI hallittava verkkokytkin
Cisco Catalyst C2950G-48-EI hallittava verkkokytkin
Valmistaja: Cisco
Tuotekoodi: Cisco Catalyst C2950G-48-EI
Saatavuus: 1
Kunto: Käytetty
Hinta: 80,60€
Veroton: 65,00€
Määrä:  
   - TAI -   

Cisco Catalyst 2950 -sarjan Älykkäät Ethernet-kytkimet ovat edullisen linjan kiinteän kokoonpanon Fast Ethernet ja Gigabit Ethernet -kytkimiä jotka mahdollistavat palvelun laajuuden, saatavuuden, turvallisuuden ja hallittavuuden.

Kytkimessä on webbipohjainen hallinta konsoliliitynnästä RJ45 portin kautta.

Toinen mallimerkintä:

  • E-E011-02-1258(A)

Lataa Cisco Catalyst C2950 sarjan kytkinten tekninen datalehti

Lataa Cisco Catalyst C2950 sarjan kytkinten laitteiston asennusopas

Ethernet kytkimet
10/100Mbps portteja 48x
Energiatehokas Ethernet Ei ole
Kytkentä rakenne 13.6Gbps
Kytkentä tapa -
Käyttösähkö 100...127V 1A / 200...240VAC 0.5A, 50/60Hz Optiona 12VDC 4.5A syöttö
Käyttöumpäristö Toiminta: 0...45°C astetta, Ilmankosteus: 10%...85%, (ei kondensoituva) Varastointi: -25...70°C astetta
Noudatetut määräykset UL 1950/CSA 22.2 No. 950 IEC 950-EN 60950 AS/NZS 3260, TS001 CE Marking FCC Part 15 Class A EN 55022: 1998 Class A (CISPR22 Class A) EN 55024: 1998 (CISPR24) VCCI Class A AS/NZS 3548 Class A CE Marking CNS 13438 BSMI Class A MIC Bellcore GR-1089-CORE GR-63-CORE SR-3580 Level 3
Osoitetaulu 8k tietuetta
Pakettipuskuri 8Mt (Flash muisti 8Mt SDRAM 16Mt)
Puhallinjäähdytys Kyllä
Standardit IEEE 802.1x support IEEE 802.1w IEEE 802.1s IEEE 802.3x full duplex on 10BaseT, 100BaseTX, and 1000BaseT ports IEEE 802.1D Spanning-Tree Protocol IEEE 802.1p CoS prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.3 10BASE-T specification IEEE 802.3u 100BASE-TX specification IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification IEEE 802.3ad IEEE 802.3z 1000BASE-X specification 1000BASE-X (GBIC) 1000BASE-T (GBIC) 1000BASE-SX 1000BASE-LX/LH 1000BASE-ZX 1000BASE-CWDM GBIC 1470nm 1000BASE-CWDM GBIC 1490nm 1000BASE-CWDM GBIC 1510nm 1000BASE-CWDM GBIC 1530nm 1000BASE-CWDM GBIC 1550nm 1000BASE-CWDM GBIC 1570nm 1000BASE-CWDM GBIC 1590nm 1000BASE-CWDM GBIC 1610nm RMON I and II standards SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3 (planned future support for v3)
Tehonkulutus - Häviöteho 45W - max 154BTU/h
Tiedonsiirtonopeus (pakettia sekunnissa) 6.8Gbps 64-tavuisilla paketeilla
Vuonohjaus Katso standardit

Kirjoita arvostelu

Nimi:


Arvostelu: HUOM: HTML koodia ei käänetä!

Arvio: Huono            Hyvä

Kirjoita kuvassa näkyvä varmistuskoodi:



  • Sandberg
  • Werma signaltechnik
  • VEM
  • Wieland Electric
  • Wiska
  • WME
  • Wika
  • Volpi
  • Univer
  • Wöhner
  • Weiss
  • Schleicher
  • Unknown manufacturer
  • Tridonic
  • Regin
  • Releco (Comat)
  • Sankyo Robotics
  • Schaffner
  • Schmersal
  • RTA Pavia
  • SCM Microsystems
  • Pimatic
  • Orinoco
  • RDP Electronics Group
  • Rainbow CCTV
  • Kuroda
  • Progressive components
  • Nord-Lock
  • Norgren
  • Omnikey
  • OBO Bettermann
  • Loval
  • Lucent Technologies
  • Maxon Motors
  • Merlin Gerin (Schneider Electric)
  • MiniTec
  • Mettler Toledo
  • Murrplastik
  • Littelfuse
  • Magnescale
  • Lutron Elecronics
  • Legrand
  • Legris
  • FinnSonic
  • Loctite
  • Random manufacturer (depends on the unit)
  • Erowa
  • Powerware
  • Omron Industrial Automation
  • Rasmi Electronics
  • Lemo
  • Mecman (Bosch Rexroth)
  • Leader Electronics
  • FAS (Fluid Automation Systems)
  • Rohde & Schwarz
  • Ensto
  • Noratel Electric
  • NordicID
  • Fimet
  • Fanuc
  • Exsys
  • PMJ Technologies
  • Enidine
  • Deltabit
  • DERO Feinmechanik
  • Bürkert
  • Facon
  • Etatron
  • De La Rue
  • Datalogic
  • Deif
  • COHU
  • Intermec
  • CCS
  • SMC
  • CEJN
  • Dell
  • Allen-Bradley
  • ABB
  • Conta-Clip
  • Advanced Illumination
  • Adept
  • Scemosystems
  • Compaq
  • AEG
  • Afag
  • Aeromotive
  • Festo
  • Phoenix Contact
  • Audio-Technica
  • Applied Robotics
  • Aten
  • Balluff
  • Bimed
  • Beijer Electronics
  • Bazus
  • Agro
  • Camozzi
  • Binder
  • Banner
  • Branson sonic power company
  • Auer Signalgeräte
  • Eclipse Magnetics
  • Baco
  • Balston
  • Canon
  • Bosch
  • Deprag Schulz
  • Bonfiglioli Group
  • Electrobit
  • Citizen
  • BTS
  • Deltaco
  • Digital
  • Edmolift
  • Diesella
  • Bosch Rexroth
  • Elo Touch Solutions
  • ESD Systems
  • Dolan Jenner industries
  • Elesta relays
  • Elesa
  • H+S Präzisions-folien
  • Elesa+Ganter
  • Hager
  • Cisco
  • Duelco
  • Eneo
  • Gimatic
  • Fritz Kübler
  • Flamco
  • Fujitsu Siemens computers
  • HP (Hewlett Packard)
  • Galanz
  • Hand held products (Honeywell)
  • Enekos
  • Friwo
  • Gamm
  • Eff eff
  • IBM
  • Harmo
  • Foxconn
  • Gemplus
  • Granite Devices
  • Guardscan
  • Hummel
  • Imaje
  • Hormec Technic
  • InterApp
  • Hilti
  • ICAR
  • ICL
  • Harting
  • Ifö
  • INA
  • Igus
  • Hirschmann
  • Item
  • Intermec
  • ISC (InnoScan Computing)
  • Kraus & Naimer
  • F&G (Felten & Guilleaume)
  • Ifm-electronic
  • Intertrafo
  • Kowa
  • Jacob
  • Kipp
  • JAI
  • KEB
  • KVT Bielefeld
  • Klockner & Moeller
  • Kleinhuis
  • JG (John Guest)
  • Kingston
  • Keithley
  • Katko
  • Lastusen metallityö
  • LAT elektronik (LATAB)
  • Lapp Kabel
  • Pilz
  • Kenwood
  • Lenovo
  • Mitsubishi Electric
  • Metrologic
  • Mitutoyo
  • Lava Computers
  • Moritex Schott
  • Pisco
  • Muuntosähkö / Trafox
  • RUD Ketten Rieger & Dietz
  • PMA
  • Planet Networking and Communication
  • RNA (Rhein-Nadel Automation)
  • Pisla
  • Rinco Ultrasonics
  • Mini Motor
  • Murrelektronik
  • Rittal
  • Roline
  • Parker Hannifin
  • RVSI NER (Nerlite)
  • PCB Piezotronics
  • Paperityö
  • Siemens
  • Rocla
  • Sistem Pneumatica
  • Socket
  • Matchling Tooling
  • Schneider-Kreuznach
  • Siba
  • Nejicco
  • Sormat
  • Toroid
  • Syrelec
  • Solomon (Solomon Systech)
  • Sprecher + Schuh
  • Stentorfield
  • Sony
  • Sunix
  • TEMA
  • Sylvac
  • TP-Link
  • Theben
  • Telemecanique (Schneider-Electronic)
  • Techcon systems
  • Symbol
  • Thorsman
  • Würth
  • Xerox
  • Anker systems
  • Zebra Technologies
  • Teli (Toshiba-Teli)
  • Anatronic
  • Zurc
  • Yoosung precision
  • Xircom
  • Stocker & Yale
  • Hoerbiger Origa
  • Nortel Networks
  • Westermo
  • Amphenol-Tuchel electronics
  • Option
  • Asba Automation
  • Lovato
  • Entrelec
  • D-Link
  • Lumberg Automation
  • Weidmüller
  • Baumer Electric